Електричний гібрид сігвея та скейтборда показали у Лас-Вегасі

Гібрид скейтборда та сігвея IO Hawk був представлений на міжнародній виставці CES 2015 в Лас-Вегасі. Принцип роботи IO Hawk такий же, як у сігвея, але в ньому немає опорно-поворотного ричага.

5173_io_hawk

Однією з сенсацій CES 2015 став моторизований самобалансуючий особистий транспортер – електричний гібрид скейтборда та сігвея. Поки виробник пропонує свій продукт для парків розваг, але не виключено, що люди почнуть використовувати для поїздок по місту.

Гібрид скейтборда та сігвея IO Hawk був представлений на міжнародній виставці CES 2015 в Лас-Вегасі. Увагу відвідувачів виставки цей незвичайний транспортний засіб привернув у першу чергу завдяки тому, що оснащений функцією самобалансування. Для тих, хто віддає перевагу класичним транспортним засобам, напевно подібний скейт не підійде, однак любителі технологічних новинок будуть від нього в захваті.

Принцип роботи IO Hawk такий же, як у сігвея, але в ньому немає опорно-поворотного ричага. У рух цей гібридний електроскейт приводиться від вбудованої батареї, а керується він за рахунок зміни балансу тіла людини, яка на ньому стоїть.

Важить персональний пристрій розміром 62 х 24 х 25 см лише 10 кг, а його максимальна швидкість складає 10 км/год. Межі допустимого навантаження IO Hawk – від 44 до 220 кг. Апарат легко піднімається на поверхню під кутом 15 градусів. На одному заряді літій-іонної батареї 4,4 A, 36 В IO Hawk може проїхати до 12 км.

В даний час скейтборд-сігвей IO Hawk доступний в трьох основних кольорах – червоний, білий і чорний. Придбати його можна за $ 1800.

Схожі записи