Kyocera встановлює сонячну електрогенеруючу систему на Маршаллових островах

Kyocera Corporation повідомила, що спільно з партнерами Marubeni Corporation та Wakachiku Construction завершує монтаж сонячної електрогенеруючої системи для госпіталю Majuro в республіці Маршаллові острова в Мікронезії. Сонячна установка потужністю 208.98 кВт буде виробляти приблизно 257 Мвт · год електроенергії щорічно.

При використанні традиційних джерел енергії такої ж потужності викиди CO2 становили б приблизно 81 т в рік. Система складається з виготовлених Kyocera 972 фотогальванічних модулів потужністю по 215 Вт, конструкція яких посилена для протидії сильним вітрам, характерним для Маршаллових островів.

Цей проект фінансується японською урядовою організацією Сприяння розвитку (ODA) з метою підтримки заходів, що скорочують емісію вуглецю за рахунок використання відновлюваних джерел енергії в якості альтернативи дизельним електрогенераторам.

Поставки сонячних модулів в країни, що розвиваються Kyocera почала в 1984 році в рамках ініціативи, оголошеної ODA. З тих пір за участю ODA було реалізовано близько 40 проектів, а сумарна потужність генеруючих систем, встановлених у різних країнах Азії і Африки, перевищила 3 ​​МВт.

Схожі записи