Навушники для смартфона працюватимуть на сонячних батареях

Сонячні батареї все быльш міцно входять в наше життя, про це свідчить і новий винахід дизайнера Andrew Anderson (Британія), який придумав нову модель навушників для смартфона – OnBeat Solar Headphones.

onbeat_solar_headphones

Сонячні батареї все быльш міцно входять в наше життя, про це свідчить і новий винахід дизайнера Andrew Anderson (Британія), який придумав нову модель навушників для смартфона – OnBeat Solar Headphones. Новинка дозволяє не тільки слухати улюблені композиції, але і при необхідності зарядити мобільний пристрій від сонця, повідомляють новини альтернативної енергетики.

За задумом дизайнера навушники OnBeat Solar Headphones оснащені гнучкою сонячною панеллю, загальна площа якої становить 55 квадратних сантиметрів, а видавана потужність досягає 0,55 Вт Сонячна енергія, отримана через панель на дужці навушників, зберігатиметься у двох літій-іонних акумуляторах, розташованих у кожній з чашок пристрої, передають новини альтернативної енергетики інформацію про пристрій новинки.

На даний момент навушники OnBeat Solar Headphones є одним з проектів на сервісі Kickstarter у стадії концепту. Так що будь-який бажаючий може зробити свій внесок у розвиток альтернативної енергетики і в такій варіації.

Схожі записи