Нова інтелектуальна система може перетворити будь-яке житло в енергоефективний розумний будинок

Тепер для того, щоб жити в «розумному» енергоефективному будинку зовсім не обов’язково вкладати значні суми в модернізацію «начинки» свого житла і встановлювати спеціальні датчики на кожному пристрої.

neurio

Тепер для того, щоб жити в «розумному» енергоефективному будинку зовсім не обов’язково вкладати значні суми в модернізацію «начинки» свого житла і встановлювати спеціальні датчики на кожному пристрої.

Neurio – нова інтелектуальна система, що дозволяє контролювати витрату електроенергії. Примітно, що збір коштів для цієї системи розробники почали за допомогою сервісу колективного фінансування Kickstarter. Встановивши Neurio у себе вдома в електрощитку, будь-який бажаючий зможе оптимізувати енерговитрати і автоматизувати роботу окремих побутових електроприладів. Дана розробка належить компанії Energy Aware.

Робота «розумної» системи починається насамперед з підключення спеціального блоку, який здійснює моніторинг витрати енергії, до бездротової мережі Wi -Fi за якою Neurio відправляє всі отримані дані в хмарний сервіс Neurio Cloud, що відповідає за збереження та аналіз зібраних показників. Блок проводить аналіз споживання електроенергії в будинку і показує які прилади в який час були використані.

Neurio відстежує обсяг використання електроенергії в будинку протягом певного часу не тільки в загальному, але і по кожному побутового приладу окремо. Це дозволяє отримати деталізовану картину енергоспоживання. Система може контактувати з власником будинку де б він не був, відсилаючи йому всю необхідну інформацію за допомогою смс -повідомлень.

Что робить нашу систему унікальною, так це те, що вона доступна для кожного і абсолютно проста у застосуванні. Неважливо, чи хочете ви просто дізнатися про те, як оптимізувати роботу ваших побутових електроприладів або ж знизити енерговитрати – в будь-якому випадку ви отримуєте повний доступ до даних про роботу енергосистеми у вашому будинку, – Алі Кашанов, розробник програмного забезпечення в компанії Energy Aware

Однією зі складових нової системи є додаток Wattson, яка дозволяє переглядати детальну статистику витрати електроенергії, розраховувати економію грошових коштів від зниження обсягу використання тих чи інших пристроїв та інше. За даними розробників, використання Neurio дозволить скоротити витрати на оплату електроенергії на 44 %.

Схожі записи