Новорічна ялинка з перероблених запчастин Chevy Volt

Chevy Volt можна цілком заслужено назвати цілком якісним електромобілем. Але чи знаєте ви, що з нього додатково до всього може вийти відмінна новорічна ялинка? Engadget повідомляє, що Vauxhaull, британська дочірня компанія General Motors, в цьому році вирішила відзначити свята створенням яскравою ялинки з запчастини Chevy Volt. Електричне дерево було спроектовано відомим художником і дизайнером Гері кард. До початку нового року вона буде опромінювати своїм виглядом станцію зарядки Kings Cross Filling Station, що знаходиться поруч із залізничним вокзалом Кінгс-Крос у центральному Лондоні.

Знаменитий дизайнер та ілюстратор був обраний Vauxhall і власниками KXFS, щоб втілити в реальність дерево з продуктів переробки відходів автопрому. Його проект під назвою “електричне Різдво” (Electric Christmas) передбачав створення структури механічного походження, натхненної зовнішнім виглядом самого автомобіля-донора.

2923_chevy_volt_1

Запчастини від Chevrolet Volt, який в Сполученому Королівстві відомий як Vauxhall Ampera, були перероблені, щоб з них можна було створити пишне “листя” на поверхні механічного дерева. “Листя” що світиться, були встановлені на раму з деталей двигуна. В якості гірлянд були використані світлодіодні ліхтарі.

1020_chevy_volt

Поряд з деревом стоїть і сам Vauxhall Ampera – майже як екологічний подарунок під ялинкою. Кард хотів, у що б то не стало, включити сам електричний автомобіль-донор в свою інсталяцію, тому він використовував його як джерело енергії для системи освітлення дерева. Електромобіль та ялинка будуть радувати гостей та жителів британської столиці до 6 січня 2013 року.

Використано матеріали General Motors і Engadget

Схожі записи