Плоска світлодіодна лампа NliteN 2D-Lite буде коштувати $ 3

Зовсім недавно кілька великих вендорів на зразок GE, Philips і Cree представили доступні світлодіодні лампочки, еквівалентні 60 -ватним лампам розжарювання.

lampa_nliten_2dlite

Зовсім недавно кілька великих вендорів на зразок GE, Philips і Cree представили доступні світлодіодні лампочки, еквівалентні 60 -ватним лампам розжарювання. Вартість цих продуктів незначно перевищує $ 10. Однак якщо молода та амбіційна NliteN доведе свій продукт 2D -Lite до комерціалізації, бюджетні LED- лампи тієї ж Cree будуть виглядати на його тлі недозволено дорогими.

Спочатку світлодіодну лампу 2D -Lite з інтенсивністю світлового потоку в 800 люмен планується продати по $ 10 за штуку, але розробники передбачають зниження її вартості завдяки оптимізації техпроцесу до $ 6 до 2015 року і до $ 3 до 2017 року. Новинка має регульовану яскравість і еквівалентна все тій же 60 ватній лампі розжарювання.

Незважаючи на свій досить унікальний зовнішній вигляд, 2D -Lite має такий же форм- фактор, як і набагато більш енергоємні і недовговічні стандартні лампи розжарювання, завдяки чому новинку можна з легкістю вкрутити в стандартний патрон.

Замість масивів з безлічі світлодіодних чіпів, що використовуються в інших світлодіодних лампах, всередині продукту NliteN є лише два твердотільних джерела світла, розташованих один навпроти одного по обидві сторони диска, який розділяє лампу на дві частини. Конструкція 2D -Lite , як повідомляється , дозволяє цим чіпам виступати в якості базових елементів всеспрямованого джерела світла.

Але відносна дешевизна нової лампи обумовлена ​​не тільки зменшенням кількості світлодіодних чіпів. Інженери NliteN використовують передові технології автоматизації збирання та механізм поверхневого монтажу компонентів , що перетворює лампу в аналог звичайної друкованої плати , для складання якої не потрібні ручна пайка і лиття під тиском. Слід також зазначити, що для ефективної роботи 2D -Lite не потребує окремомого радіатора: мідна фольга на платі бере на себе функцію розсіювання надлишкового тепла.

Інженери відзначають, що їх технологія створення друкованих плат раніше використовувалася при створенні військової та спеціальної техніки, але фахівцям NliteN вдалося доопрацювати її, щоб зробити ціни кінцевого продукту мінімальними. В даний час компанія NliteN веде збір коштів на комерціалізацію свого продукту за допомогою платформи IndieGoGo .

Схожі записи