Продажі сонячних батарей ростуть надзвичайними темпами

Продажі сонячних батарей тайваньських компаній в третьому кварталі виросли на 88 % до 43,1 мільярдів тайваньських доларів (1,4 мільярда доларів США) в порівнянні з тим же періодом в 2009 році згідно із звітами, які компанії надали тайваньській фондовій біржі. Тайваньські виробники сонячних фотоелементів в третьому кварталі стали лідерами високотехнологічної індустрії, яка включає компанії-виробники напівпровідників, плоских дисплеїв, комп’ютерів, мобільних телефонів і цифрових музичних плеєрів. Серед учасників тайваньського ринку по виробництву сонячних батарей компанії Motech, Gintech, E – Ton Solar Tech, Sino – American Silicon Products Inc. Sinonar Corp. і Green Energy Technology. Motech і Gintech входять в десятку найбільших компаній за об’ємом прибутків у світі.

За словами фахівців, необхідність в установці сонячних батарей виникає там, де отримання електроенергії за допомогою органічного палива неефективно або шкодить довкіллю. Зростаюче число підстанцій мобільного зв’язку працюватимуть на сонячних батареях, говориться в повідомленні дослідницької компанії Pike Research. У дослідженні відзначається, що сонячне і вітряне устаткування ставатимуть ефективнішими в найближчі декілька років.

Тайвань став другим за величиною виробником сонячних фотоелементів після Китаю, збільшивши виробництво на 20 % за останніх 5 років, говориться в доповіді PV Status Report. Тайвань є провідним виробником світлодіодів (LED), які замінюють традиційні лампи розжарювання і люмінесцентні лампи в будинках, автомобілях і різноманітних електричних пристроях. На додаток до істотної економії енергії світлодіоди чинять менше впливу на довкілля, чим люмінесцентні лампи, що містять ртуть.

Світовий ринок LEDs, що оцінюються приблизно 5 мільярдів доларів США, ймовірно, збільшиться більш ніж в 2 рази до 2012 року, оскільки країни і споживачі економитимуть електроенергію, щоб скоротити витрати і понизити викид вуглецю.

Схожі записи