Siemens відкриває найбільші випробувальні центри вітроенергетичних устновок

Компанія Siemens відкрила на території Данії два найбільших центри, в яких будуть випробовуватися вітряні установки. Siemens запустив в Данії два центри з випробувань обладнання вітряків. У центрі, розміщеному в місті Бранде, будуть тестуватися такі конструктивні елементи, як гондоли, головні підшипники і генератори.

siemens_zapustiv_v_danii

Компанія Siemens відкрила на території Данії два найбільших центри, в яких будуть випробовуватися вітряні установки.

Siemens запустив в Данії два центри з випробувань обладнання вітряків. У центрі, розміщеному в місті Бранде, будуть тестуватися такі конструктивні елементи, як гондоли, головні підшипники і генератори.

В Ольборзі планується випробовувати лопаті, в тому числі і 75-метрові. Сумарна площа центрів – 27 тис. квадратних метрів. Фелікс Ферлеманн, виконавчий директор департаменту з питань вітроенергетики компанії, вважає, що відкриття центрів дозволить багаторазово підвищити надійність устаткування, що випускається і мінімізувати ймовірність виникнення технічних проблем.

При проведенні випробувань застосовується методика прискореної дослідної експлуатації (Highly Accelerated Lifetime Tests), що дає змогу перевірити працездатність і надійність вітряних станцій на протязі всього терміну служби всього лише за півроку.

Як заявив Ферлеманн, фахівці Siemens – найкращі в світі за рівнем проведення вимірювальних і випробувальних робіт, а вживане обладнання є самим передовим і не має аналогів. У цьому році департаменту компанії з питань випробувань і вимірювань параметрів роботи вітроенергетичного обладнання виповнюється 25 років.

Схожі записи