Сонячна енергетика в США подешевшала у 2 рази

Американська компанія Frost & Sullivan опублікувала підсумки власного дослідження «Аналіз ринку фотовольтаїки в житловому секторі США», згідно з яким назвала побутову сонячну енергетику сегментом в енергетичному секторі країни, що найбільш швидко розвивається.

Як повідомляють фахівці, в США останні п’ять років відзначається стійке зниження цін на сонячні модулі, використовувані в житловому секторі, що сприяє підвищенню комерціалізації даних систем і стимулює посилення ефективності розробок в даній сфері. В цілому обсяг доходів в США за підсумками року перевищив 1,7 млрд. доларів, а до 2016 року ці цифри можуть досягти показника 3 млрд. доларів і вище. У США загальна кількість встановлених сонячних модулів перевищила 4,5 тисяч, а обсяг виробленої ними електроенергії склав 1855 МВт.

Відзначається, що в порівнянні з 2008 роком ціни на сучасні сонячні панелі знизилися в 2 рази. При цьому експерти прогнозують, що в найближчі роки вартість сонячних батарей буде постійно знижуватися, завдяки чому фотовольтаїка в США стане ще більш доступною і затребуваною саме в побутовому і житловому секторах.

Схожі записи