Лукойл побудує в Румунії вітроелектростанцію

Спільне російсько-італійське підприємство LUKERG Renew, частки в якому на паритетних засадах мають компанії Лукойл та італійська ERG Renew, отримали право на реалізацію в Румунії проекту з будівництва нової вітряної електростанції.

Повідомляється, що електростанція буде побудована на ділянці землі площею близько 500 гектарів, розташованої в повіті Тульча на південному сході Румунії в 50 км від Чорного моря. Згідно з проектом, у першому кварталі поточного року планується розпочати будівництво електростанції, до складу якої буде входити комплекс з 42 вітрогенераторів загальною потужністю 84 МВт. Закінчення будівництва і введення нового об’єкта генерації в промислову експлуатацію має відбутися в середині 2014 року. Після запуску, вітроелектростанція буде виробляти близько 200 000 МВт / год електроенергії на рік.

Для довідки: Компанія LUKERG Renew була створена в травні 2011 року. Основним напрямком діяльності спільного підприємства є реалізація проектів у сфері альтернативної енергетики. Одним з перших подібних проектів стало придбання в 2012 році вітряної електростанції встановленою потужністю 40 МВт, розташованої недалеко від болгарського міста Добрич.

Схожі записи