Місць для зарядки електромобілів стає все більше

Компанія Navigant Research представила доповідь, в якій повідомляється, що на сьогоднішній день у всьому світі налічується близько 64 000 громадських об’єктів зарядної інфраструктури для електромобілів.

zarya_elektromobilya

Компанія Navigant Research представила доповідь, в якій повідомляється, що на сьогоднішній день у всьому світі налічується близько 64 000 громадських об’єктів зарядної інфраструктури для електромобілів. Нова доповідь компанії Navigant Research, що отримав назву «Electric Vehicle Supply Equipment Tracker 3Q13», рапортує про стан зарядної інфраструктури для електромобілів на сьогоднішній день і розповідає про те, як у найближчому майбутньому буде відбуватися її розвиток.

Так, згідно з поданими в доповіді даними, останнім часом намітилося зростання продажів автомобілів з можливістю підключення до електромережі (PEV). Цей фактор ознаменовує собою те, що роль ключового інвестора в ринок зарядної інфраструктури переходить від держави до приватного підприємництва. Як вважають експерти, це в свою чергу призведе до появи більш прагматичних бізнес -моделей в галузі.

На сьогоднішній день великим попитом користуються об’єкти зарядної інфраструктури серед рядових побутових споживачів електроенергії, які вважають за краще встановлювати зарядні станції безпосередньо у себе в будинку. Однак, поряд з цим число комерційних зарядних станцій, встановлених біля робочих місць (офісів , заводів і т.д. ), у громадських місцях або поблизу житлових будинків, так само продовжує неухильно рости .

Нещодавно опубліковані статистичні дані, надані компанією Ford на основі аналізу роботи програми для смартфонів і планшетів MyFord, яка до всього іншого дозволяє знайти найближчі зарядні станції, говорять про те, що число поїздок на гібридах з можливістю підключення до мережі зросла на 50 % за останні 6 місяців.

Найчастіше власники даних транспортних засобів воліють заправляти свої автомобілі за допомогою електроенергії. До слова, мобільні додаток, подібні MyFord, сьогодні набувають все більшої популярності : вони дозволяють не тільки відшукати найближчі зарядні станції , але й містять базу даних зарядних станцій (правда така функція поки що доступна для Північної Америки та Європи), а також дозволяють знаходити зарядні станції згідно введеним пошуковим запитом, наприклад, біля найближчої бібліотеки або біля ресторану, в якому ви зупинилися повечеряти.

Згідно з даними , представленим Navigant Research у своїй останній доповіді, всього в поточному році в світі продано 442 000 зарядних пристроїв. За прогнозом аналітиків, до 2022 року це значення зросте до 4,3 млн. Однак, у доповіді також повідомляється, що даний сектор буде стикатися з певними труднощами, такими, як, наприклад, велика кількість представників на ринку, які сильно залежать від державних субсидій. Багато хто може в підсумку взагалі піти з ринку зарядних станцій. Ще одна проблема, яку належить вирішити – це часто складне для споживачів користування зарядними об’єктами і не завжди їх зручне розташування.

Схожі записи