Сонячні батреї нового покоління на стадії розробки

Світовий лідер в області виробництва сонячних фотоелектричних модулів, компанія Trina Solar Limited (Китай) оголосила про розробку нового сонячного модуля під назвою Ultra Honey. Це друге покоління високопродуктивних модулів Honey Ultra, які по потужності значно перевищили попередній кордон 284,7 Ват, досягнутий модулями Honey Ultra першого покоління від Trina Solar.

sonyachna_panel

Світовий лідер в області виробництва сонячних фотоелектричних модулів, компанія Trina Solar Limited (Китай) оголосила про розробку нового сонячного модуля під назвою Ultra Honey.

Це друге покоління високопродуктивних модулів Honey Ultra, які по потужності значно перевищили попередній кордон 284,7 Ват, досягнутий модулями Honey Ultra першого покоління від Trina Solar.

У продукті інтегровані основні технології, розроблені в компанії, включаючи метод пасивації задньої поверхні і технологію сполук з низьким опором.

Згідно з технологічними характеристиками, новий сонячний модуль складається з 60-ти високоефективних осередків монокристалічного кремнію розмірами 156 мм х 156 мм, виготовлених за технологією, розробленою Trina Solar і в даний час введеної в дослідно-промислову експлуатацію.

За словами віце-президента Trina Solar, доктора Чжицяна Фена, розробка нового монокристалічного сонячного модуля являє собою важливий крок для компанії, особливо для її науково-технічної лабораторії з сонячної енергетики, яка була відкрита в листопаді минулого року.

Схожі записи