Супер потужна сонячна електростанція запрацювала в Мексиці

Сонячна енергетика семимильними кроками витісняє традиційній генеруючі потужності багатьох держав, ососбливо це стосцється країн, що мають надлишок сонячного тепла. Так, у мексиканському штаті Південна Нижня Каліфорнія запущена найбільша в латиноамериканському регіоні сонячна електростанція.

stancyya

Сонячна енергетика семимильними кроками витісняє традиційній генеруючі потужності багатьох держав, ососбливо це стосцється країн, що мають надлишок сонячного тепла.

Так, у мексиканському штаті Південна Нижня Каліфорнія запущена найбільша в латиноамериканському регіоні сонячна електростанція.

Урочисту церемонію введення станції в експлуатацію відкрив президент Мексики Пенья Ньєто.

Потужність станції становить 39 МВт, чого достатньо для забезпечення 60% потреб в електроенергії столиці штату – міста Ла-Пас. Президент зазначив, що в даний час в Мексиці 25% електроенергії виробляється за рахунок екологічно чистої генерації. До 2024 року цей показник планується підняти до 35%.

Реформування енергетичної галузі Мексики дозволить наростити обсяги генерації, здешевити вартість енергії і зробити процеси її отримання більш екологічними, що, зрештою, дасть змогу підвищити конкурентоспроможність країни на світових ринках.

Схожі записи