Студенти розробили революційно маневрений електромобіль

Новий електромобіль зовні віддалено нагадує популярну малолітражку «Деу Матіз». У кожне з коліс вбудовано по одному електромотору, які й призводять автомобіль у рух. Максимальна швидкість досягає 100 км на годину.

manevrenii_elektromobil

Новий електромобіль зовні віддалено нагадує популярну малолітражку «Деу Матіз». У кожне з коліс вбудовано по одному електромотору, які й призводять автомобіль у рух. Максимальна швидкість досягає 100 км на годину. Проте головну особливість новинки можна випробувати не так на шосе, а на паркінгу. Саме тут машина здатна творити чудеса.

Зупинивши електромобіль навпроти вільного місця, водієві необхідно перевести його в спеціальний режим управління. Для цього йому досить натиснути кнопку на кермі і колеса синхронно повернуться на 90 градусів. Тепер машина може їхати боком, і процес паралельної парковки стає гранично простим. Більше того, завдяки такій особливості її коліс, машина може на місці розвернутися за 180 градусів, щоб відразу, з місця, поїхати у зворотному напрямку.

Ще однією перевагою електромобіля можна назвати його ціну. Вона не перевищує $ 10 000. Однак, у продаж автомобіль поки не надійшов. Також уточнюється, що в його вартість не входить акумуляторна батарея. Молоді інженери запевняють, що за наявності потужного акумулятора їх «дітище» здатне їздити в міських умовах без підзарядки протягом декількох тижнів.

В даний час інженери зайняті розробкою повністю автоматичної системи паралельної парковки, яка могла б бути проведена натисненням однієї кнопки.

Схожі записи