Свіжі деталі про акумуляторну батарею Tesla

Із офіційних джерел стало відомо, що просто зараз нова акумуляторна батарея від Tesla Motors проходить випробування у 330 будинках, і нам стали відомі деякі деталі про нову батарею.

tesla_home_1

Минулого місяця ви могли бачити на нашому сайті статтю про те, що Tesla Motors презентували свою нову акумуляторну батарею, втім, призначену для використання не у своїх електромобілях, а в звичайних будинках. Уже було відомо що батарея від Tesla зможе працювати у парі із сонячними батареями, буде мати плоску форму і буде монтуватись у стіні. Більше того, розробники компанії стверджували, що кожен бажаючий зможе встановити акумулятор у своєму домі самостійно.

Зовсім недавно ж, джерела, близькі до компанії Tesla повідомляють, що в даний момент в 330 будинках на повному ходу проходить тестування акумуляторної батареї для домашнього використання. І нам відомі деякі цікаві деталі щодо неї. Тож нам відомо наступне:

-акумулятор необхідно встановлювати на висоті 50 сантиметрів від підлоги, навколо нього в радіусі 30 сантиметрів має бути вільний простір;

-розмір акумулятора становить 1 метр у висоту і 70 сантиметрів завширшки;

-він не шумить;

-в нього вбудований інвертор.

Акумуляторною батареєю можна керувати з будь-якого пристрою через інтернет-інтерфейс. Якщо в будинку є сонячні батареї, акумулятор можна заряджати за їх допомогою. Також є можливість заряджати батарею від звичайної електромережі вночі, щоб використовувати енергію вдень, економлячи на її вартості, так як в США вночі електроенергія коштує менше.

Схожі записи