Вчені запропонували отримувати з крокодилів біопаливо

Над створенням палива, яке було б екологічно чистою альтернативою нафти, вчені б’ються не перший рік. Всім відомі спроби отримання біопалива з сільськогосподарських культур, однак в якості побічних ефектів неминуче виникає і подорожчання продуктів харчування, тому цей метод не викликає однозначного ентузіазму не тільки у нафтовиків, а й у простих водіїв.

Проте в США, схоже, знайшли ще одну незвичайну альтернативу. Професор Ракеш Баджпаі з університету Луїзіани запропонував використовувати як паливо … крокодилів. Правда, мова йде не про них самих, а про їх жир. Справа в тому, що в Америці крокодилів, а точніше їх вид – алігаторів, розводять з метою одержання м’яса та шкіри. При цьому жир просто викидається. На думку Баджпая, цей продукт можна використовувати для виготовлення палива, яке за енергоємністю становило б приблизно 91% від звичайного дизельного. Крім того, автор ідеї обіцяє, що коштувати таке паливо для водіїв буде близько 1,4 долара за літр.

Виникає лише одне питання: скільки ж крокодилів доведеться розплодити, щоб перевести на таке паливо хоча б 5-7% від загального автопарку? І, звичайно, цікаво, що скажуть захисники тварин.

Схожі записи