Електромобіль – додаткова електрика для дому

Ідея застосування електричного транспорту в системі енергозбереження будинку є далеко не новою, але в нинішній ситуації, що склалася в Японії, країна потребує визначення шляхів підвищення рівня енергетичної безпеки. Таким чином, японська компанія Nissan у новій моделі автомобіля LEAF представила нову систему електромобіля, який здатний віддавати електроенергію назад у систему енергопостачання будинки в моменти відключення або нестачі електроенергії.

Двостороння система електроживлення, реалізована на літій-іонних батареях, може з легкістю віддавати в мережу енергію під час пікових навантажень і дозволяє власнику електромобіля купувати електроенергію в нічний період за дешевшим тарифом. Система працює на основі однофазної 3-дротовий системи підключення. Перемикач на панелі управління дозволяє користувачеві вибирати режим зарядки або джерела живлення для будинку. Спеціальний дисплей показує рівень зарядки і струм.

Батареї електромобіля Nissan Leaf можуть зберігати до 24кВт електроенергії, якої буде достатньо для середнього японського будинку протягом двох днів. Такі системи є досить важливими для Японії, оскільки країна страждає від відключень електроенергії з часу землетрусу і цунамі в березні нинішнього року. З рішенням уряду Японії про поступову відмову від атомної енергетики, країна потребує дбайливого використання більшості своїх запасів електроенергії, поки влада придумають і впровадять життєздатні системи отримання альтернативної енергії.

Схожі записи