|

Високий «Зелений Тариф» протримається в Україні ще 7 років

У Верховній Раді зареєстровано законопроект, котрий вводить «тарифні аукціони» для альтернативної енергетики з 2025 року. До того часу в країні триматимуться високий «Зелений Тариф».

istock_000047735718_large

У Верховній Раді України було зареєстровано законопроект №8449-1 , згідно котрому в Україні високий Зелений Тариф буде зберігатись ще протягом семи років. Як пояснює Максим Єфімов, співавтор законопроекту, тарифний аукціон не вводитиметься одразу, тому що це свого часу сповільнило розвиток вітряної енергетики в Німеччині.

Згідно законопроекту, сьогоднішній Зелений Тариф буде збережено до 2020 року. Тоді його зменшать на 20%, таким він пробуде до 2025-го року. І вже тоді почнуться «тарифні аукціони».

Тарифний Аукціон називають головним нововведенням законопроекту. Мається на увазі, що можливість будувати сонячні або вітрові електростанції отримає той, хто запропонує найнижчий тариф.

Також законопроект передбачає підвищення тарифу за умови використання українського обладнання. Максим Єфімов, згаданий вище, є співвласником компанії «Фурлендер Віндтехнолоджи». Ця фірма виробляє обладнання для вітрових електростанцій в Краматорську.

Зелені Тарифи є частиною загальної вартості електроенергії. Їхньою відмінністю є те, що вони вищі за звичну ціну електроенергії та фіксуються в євро. Ціни на Зелений Тариф можете переглянути за наступним посиланням https://sunprom.biz/zelenii-tarif/cina-na-zelenii-tarif-v-2018-roci.html

Схожі записи