Львівська залізниця встановлює сонячні колектори на станціях

До кінця 2015 року на підприємствах Львівської магістралі планують встановити 27 сонячних колекторів власного виробництва. На станції Трускавець вже працює геліосистема, яка забезпечує кімнати відпочинку гарячою водою.

helio

Прес-служба Львівської залізниці повідомила, що до кінця 2015 року на підприємствах Львівської магістралі планують встановити 27 сонячних колекторів. Пристрої, сконструйовані самими ж залізничниками, будуть використовувати для підігріву води.

За інформацією відділу з контролю за використанням енергоресурсів, три потужні сонячні колектори нещодавно почали працювати на станції Трускавець. Вони забезпечують теплою водою кімнати відпочинку та господарські приміщення на вокзалі.

У другому кварталі цього року 5 геліосистем встановлять у локомотивному депо Львів-Захід, ще 4 – у локомотивних депо Здолбунів та Ковель. Також один колектор працюватиме у пасажирському вагонному депо Чернівці.

Моторвагонне депо Здолбунів планує облаштувати 10 сонячних нагрівачів до початку осені. По одному колектору встановлять у Стрийській, Івано-Франківській, Ужгородській дистанціях колії та у БУ-5.

Окрім того, у пасажирському вагонному депо Ковель, для підігріву води у пральні та у пункті переставляння вагонів замість вугілля використовуватимуть відходи деревини.

За попередніми прогнозами, завдяки використанню нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії замість природних ресурсів, Львівська залізниця у 2015 році планує зекономити майже 900 тисяч гривень.

Схожі записи