В Україні скасовують ПДВ, акциз та мито на імпорні електромобілі

Парламент України наблизився на крок до скасування ПДВ, акцизу та мита на імпорт електромобілів. Серед іншого, законопроект обгрунтовується збільшенням попиту на електромобілі серед населення країни.

bmw-i3-i3bmw-1

Сьогодні Верховна Рада України прийняла за основу законопроект № 1912 про внесення змін до Перехідних положень Податкового кодексу щодо особливостей оподаткування транспортних засобів, оснащених електричними двигунами.

Законопроектом пропонується тимчасово до 1 січня 2020 року звільнити від оподаткування ПДВ та акцизним податком операції з ввезення на митну територію України і постачання на митній території України зазначених ТЗ, що класифікуються у товарній підкатегорії 8703 90 10 00 УКТ ЗЕД.

Відповідні зміни планується прийняти в зв’язку з збільшенням попиту на електромобілі серед населення, з метою зменшення рівня споживання палива, покращення екологічної ситуації в країні та імплементації європейських правових норм.

Також прийнятий за основу законопроект № 1674 про внесення змін до Закону про Митний тариф щодо скасування ввізного мита на електромобілі.

Пропонується встановити нульові ставки ввізного мита на транспортні засоби, оснащені електричними двигунами: тролейбуси; велосипеди; транспортні засоби для перевезення високорадіоактивних речовин; транспортні засоби, оснащені електричними двигунами; електричні транспортні засоби, які використовуються на складах, заводах, у портах, аеропортах.

Схожі записи