Китайський ринок зустрічає гібрид Nissan Murano

Цього місяця, на шанхайському автосалоні, відбувся дебют гібридного мобіля Nissan Murano Hybrid. Продаж гібриду в Китаї почнеться цього літа, а опісля, можливо, нову модель продаватимуть і в США.

01-2015-nissan-muranokl

Shanghai Motor Show 2015 – це китайський автосалон що відбувця цього місяця в найбільшому місті Китайської Народної Республіки. Перед громадянами Шанхаю дебютував гібридний Nissan Murano.

Nissan Murano оснащений 2.5-літровим чотирициліндровим двигуном, літій-іонним акумулятором і гібридною системою з подвійним зчепленням. Коробка передач така ж, як в гібридному Infiniti QX60 і гібридному Pathfinder з 250 к.с. і 243 футофунтами крутного моменту.

Втім японський автовиробник не став озвучувати всі деталі та специфікації гібридного автомобіля, а тільки пообіцяв, що вони будуть не гірші, ніж у стандартної Murano з 3.5-літровим V6 з 260 к.с. і 240 футофунтамі крутного моменту.

Гібридний Murano виходить слідом за гібридним X-Trail (Rogue), який буде продаватися в Японії.

У Китаї Murano з’явиться цього літа і поки невідомо чи планує компанія привезти його в США. Nissan начебто як «збирається» привезти Rogue в Америку, але офіційної заяви поки теж не було. Після зняття з виробництва Altima Hybrid у виробника немає гібридів з логотипом Nissan для продажу в США, зате є як мінімум три гібридних автомобіля під маркою Infiniti.

Схожі записи