Британці почали випробування бездротових електрозаправок

У Великобританії почалися випробування бездротових зарядок для електрокарів, повідомляє Autocar. Для тестів, розрахованих на найближчі два роки, будуть використовуватися індукційні зарядні пристрої компанії Qualcomm, засновані на використанні ефекту електромагнітної індукції та дозволяють передавати електрику «по повітрю».

За словами представників Qualcomm, індукційні зарядки зовсім небагато поступаються в ефективності звичайним системам, дозволяючи «заправляти» батареї електромобілів приблизно за схожу час. Бездротові зарядки використовувалися на ряді концептуальних автомобілів, включаючи Rolls-Royce Phantom EE, а також застосовуються в смартфонах і електричних зубних щітках.На першому етапі випробувань в них візьмуть участь тільки електричні спорткупе Delta E4, які були вперше показані в 2010 році. У 2013-му до тестів приєднається компанія «Рено» з седаном Fluence.

Встановленням та експлуатацією індукційних зарядок для електрокарів займеться фірма Chargemaster. Всього буде встановлено шість станцій як в самому Лондоні, так і за його межами. При вдалому завершенні тестів і відповідному попиті в Chargemaster готові розширити число точок бездротової зарядки до 4 тисяч. Крім того, подібні станції можна буде встановити і в приватному будинку – вони обійдуться приблизно в 700 фунтів стерлінгів (близько 870 євро).

Схожі записи