У Києві ОККО відкрили першу електрозаправку

У Києві на АЗК ОККО по вул. Героїв Сталінграду, 1а, встановлено пункт підзарядки електромобілів. В “ОККО” кажуть, що скористатися послугами цієї електрозаправки водії можуть безкоштовно. У компанії говорять, що це перша тестова заправка. “Ми будемо дивитися, яким буде попит на використання, і вже від цього будемо відштовхуватися”, говорить Олег Дорожовець, провідний спеціаліст відділу зв’язків з громадськістю мережі АЗС “ОККО”.

На АЗС встановлено зарядний пристрій EVT050 фінської Ensto. Зарядні пристрої типу EVT комплектуються однією або двома розетками, локальними лічильниками електроенергії та світлодіодними індикаторами стану зарядного пристрою.

Тривалість повної зарядки – 6-8 годин.

Однак суму інвестованих в електрозаправки грошей компанія не говорить. “За домовленістю з фінським партнером ми не можемо розголошувати суму”, – говорять в ОККО. Перспективна сума подальших інвестицій у проект, а також можливий місця будівництва подібних заправних станцій компанія не розголошує, посилаючись на тестовий режим використання існуючої і відсутність даних по використанню і рентабельності заправки.

Раніше про плани закупити партію електромобілів повідомляв вертикально інтегрований енергохолдинг України ДПЕК (належить українському бізнемену Рінату Ахметову).

Схожі записи