Honda поставить вітряки на своєму заводі в США

Атовиробник Honda запустить вітроелектростанцію на заводі компанії в США. Вартість проектування і встановлення вітрогенераторів складає 8 млн доларів. Honda замовила компанії Juhl Energy проектування і установку 2 вітрогенераторів сумарною потужністю 4 МВт для забезпечення енергетичних потреб американського заводу в м. Расселлс Пойнт (штат Огайо), що виробляє автомобільні трансмісії. Сума контракту – 8 млн доларів. Введення об’єктів в експлуатацію відбудеться на початку 2014 року.

Завод Honda стане першим у США підприємством автомобільної промисловості, електроенергія для якого буде вироблятися за допомогою вітроелектростанції.

Згідно з дослідженнями, яке провели фахівці Honda, запуск вітрогенераторів дозволить не тільки зменшити екологічний збиток від викидів вуглекислого газу в атмосферу енергогенеруючими об’єктами, але і доцільний економічно. Вітрогенератори забезпечать 10% енергетичних потреб заводу.

Проектом передбачається довжина турбінних лопатей в 50 метрів, а висота самих башт – 79 метрів. За попередніми проведеними розрахунками, кількість виробленої енергії за рік складе 10 ГВт.

Стратегія Honda припускає різнопланову роботу щодо зменшення ступеня впливу власних виробничих потужностей на довкілля. Так, у планах компанії – зменшення на третину викидів вуглекислого газу як на заводах, так і виробленими автомобілями.

Нещодавно Honda поповнила свою лінійку екоавтомобіль гібридом Accord Plug-In Hybrid 2013. В даний час до екологічним автомобілям ставляться Civic Natural Gas, Acura ILX, Fit EV, Acura ILX, Civic Hybrid і працюючий з використанням паливних елементів Honda FCX Clarity.

Схожі записи