Чехи побудують сонячну електростанцію на Херсонщині

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Микола Костяк провів робочу зустріч з президентом компанії «Ролстон Інвест АС» Саймоном Лекехел Юнес (Чеська Республіка). Зокрема, були розглянуті питання впровадження інвестиційних проектів з будівництва сонячної електростанції в Херсонській області. За словами голови облдержадміністрації найближчим часом буде створена робоча група, яка буде супроводжувати цей проект і вирішувати всі проблемні питання, в тому числі і що стосуються отримання необхідних дозвільних документів на будівництво.

У свою чергу представники компанії ROLSTON Invest as (Чехія) проведуть ряд зустрічей в Херсонській області.

Довідка. Протягом багатьох років Чеська Республіка є торговим партнером Херсонської області. Так, в 2011 році в Чехії було експортовано товарів на 6,3 млн дол. США, що становить 1,8% від загального обсягу експорту області.

Станом на 1 січня 2012 загальний обсяг вкладень з Чехії в економіку області становить 401,9 тис. дол. США і становить 0,2% від загального обсягу інвестицій в регіон. У загальному обсязі вкладень вагому частку близько 98% становлять інвестиції в діяльність транспорту та зв’язку.

Приріст прямих іноземних інвестицій за 2011 рік склав 155,3 тис. дол. США, або 163% до обсягів на початок року.

Схожі записи