|

На Ейфелевій Вежі встановили два вітрогенератори

Ейфелеву Вежу “озеленили”! Тепер монументальну споруду повністю живитимуть дві вітротурбіни, встановлені просто всередині будівлі, сама ж вежа була повністю оснащена світлодіодним освітленням. Окрім цього були встановлені сонячні батареї та система збору дощової води для роботи громадських павільйонів.

eiffel_tower_4

Минулої осені Ейфелева Вежа пережила найбільш амбітну модернізацію за останні 30 років. Просто в самій вежі було встановлено два вітрогенератори, що генеруватимуть за допомогою вітру достатньо електроенергії для повного забезпечення всієї диво-будівлі, що приймає понад 7000000 відвідувачів кожного року.

Ейфелева Вежа є частиною офіційної Всесвітньої Спадщини, вона надихала будівельників досягати небес з моменту її дебюту в 1899 на Всесвітній Виставці.

Окрім вітрових турбін біля вежі встановлені й інші «зелені» елементи, аби оптимізувати роботу відновлювальної енергії, що тепер повністю живитиме споруду. Всюди на Ейфелевій Вежі встановлене світлодіодне освітлення, встановлені й сонячні батареї, що забезпечують половину необхідної наявності гарячої води в двох громадських павільйонах. Окрім того також була встановлена й система збору дощової води, котра застосовуватиметься для змиву в унітазах, задля економії води.

eiffel_tower_2

Вітрогенератори були вироблені компанією VisionAIR5 і разом вони можуть виробляти понад 10000 кВт на рік. Вони були встановлені безпосередньо всередині Ейфелевої вежі, близько 400 метрів над рівнем землі. Це оптимальне місце для вироблення вітрової енергії, адже на такій висоті є стійкі потужні вітри. Дизайн вежі дозволив без особливих труднощів встановити турбіни всередині споруди. Втім турбіни довелось пофарбувати, аби ті вписались до конструкції національного надбання Франції, тож вони не виділяються і виглядають наче частина будівлі.

Ейфелева вежа використовується як вишка для трансляції радіохвиль, приносить непоганий прибуток завдяки туристам, а тепер ще й буде економити кошти завдяки альтернативній енергетиці. Втім дехто вважає що встановлені вітрогенератори зваблять відвідати вежу й самих французів, тож сподівається, що й кількість туристів зросте.

Схожі записи