Електромобіль Audi R8 e-tron офіційно представлений на автосалоні в Женеві

Електромобіль від компанії Audi під назвою R8 e-tron був офіційно представлений на автосалоні що проходить в Женеві. В продаж електромобіль надійде одразу за бензиновою версією, але випускатись буде лише під замовлення, дрібними серіями.

audi_r8_3

Зараз в Женеві проходить автосалон, на якому заявлено презентації кількох електромобілів, серед яких й електромобіль компанії Audi. Тож електрична версія другого покоління суперкара Audi R8 e-tron 2.0 офіційно представлена на автосалоні. У продажу електромобіль повинен з’явитися майже відразу слідом за звичайною Audi R8. Випускатися модель буде тільки під замовлення дрібними серіями.

Audi R8 e-tron – технічні характеристики електромобіля

Раніше ми вже писали про технічні характеристики нового покоління електромобілів Audi R8. Модель володіє запасом ходу в 450 км за рахунок акумуляторів збільшеної місткості. Електромобіль має потужність 462 к.с. і розганяється до 100 км / год за 3,9 секунди. Максимальна швидкість електромобіля сягає 250 км/год.

Audi R8 e-tron 2.0 буде оснащуватися Т-подібними літієво-іонними акумуляторами потужністю 92 кВт · год, що і дозволить електрокупе володіти таким значним запасом ходу. На задній осі будуть встановлені 2 електромотора, кожен з яких має потужність в 231 к.с. Електромобіль оснащений системою векторизації тяги, що дозволяє управляти двигунами окремо, а низький центр тяжіння допомагає більш впевнено проходити будь-які повороти.

audi_r8_4

Електромобіль має суттєві відмінності від бензинових версій, має іншу решітку радіатора, горизонтальні хромовані планки під фарами і задніми ліхтарями. Колісні диски електромобіля мають аеродинамічний дизайн, а бампери отримали передній спліттер і задній дифузор. Салон має інші крісла і новий дисплей приладової панелі.

Ціна на новий електромобіль Audi досі не відома, але очікується, що вона буде вищою, ніж ціни звичайних версій R8. Чи можна буде замовити дану модель в Україні, поки також невідомо. Нагадаємо що ціни на звичайний Audi R8 в Україні коливається й сягає 150 000$. Електромобіль Audi R8 e-tron, як і його бензинові аналоги, є автомобілем преміум класу, проте навряд чи стане конкурентом для Tesla Model S, так як продаж електромобіля, як сказано вище, буде обмеженим.

Схожі записи