Як купити в кредит енергоефективне обладнання і не стати жертвою шахраїв. Держенергоефективності застерігає

В Україні зафіксовано випадки шахрайства в сфері оформлення кредитів на придбання енергоефективного обладнання та матеріалів

160120-shakhray

В Україні зафіксовано випадки, коли шахраї, вдаючи з себе співробітників Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження, «розводили» людей на придбання в кредит енергоефективного обладнання та матеріалів начебто в рамках державної програми .

У зв’язку з цим Держенергоефективності поширило офіційне повідомлення, в якому зазначило, що в його структурі немає регіональних представництв та співробітників, які були б уповноважені ходити по оселях громадян з пропозиціями брати у них в кредит обладнання та матеріали за відповідною держпрограмою.

Якщо ж у когось з’явиться на порозі людина, що представлятиметься співробітником Держенергоефективності, у відомстві радять попросити гостя пред’явити офіційні посвідчення та документи. І, як тільки виникнуть хоча б якісь підозри, викликати поліцію.

Як наголошують в Держенергоефективності, аби взяти участь в державній програмі з енергоефективності, українці мають виключно особисто звернутися у відділення одного з банків, що уповноважені на кредитування за цією програмою. Лише в АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк» та АТ «Укрексімбанк» можна оформити кредити на придбання «негазових» котлів, енергоефективного обладнання і матеріалів та отримати передбачене програмою відшкодування.

У разі, якщо кредит оформлено в інших установах, звертає увагу державне агентство, на компенсацію можна не розраховувати.

Роз’яснення щодо участі у держпрограмі з енергоефективності можна отримати в call-центрі Держенергоефективності за телефонами: (044) 296-71-60, 559-24-95, 292-32-57. А також відправивши запитання на e-mail: energoefect@saee.gov.ua, energoefect2@saee.gov.ua, energoefect3@saee.gov.ua.

Схожі записи