У Казахстані автовласники переходять на біапаливо

Все більше казахстанських автовласників віддають перевагу біопаливу. Про це розповів керівник виробничого комплексу “Біохим” Олександр Сутягинський, пише profinance.kz. За його словами, попит на екологічне паливо перевищує пропозицію. “Зростаючий попит на біобензин в Казахстані не покривається пропозицією. Якщо в 2008-м ми виробляли 1000 т. біоетанолу, то цього року довели виробництво до 25,5 тис. т. Але аби задовольнити потребу казахстанців в біобензині, необхідно збільшити його виробництво до 200-300 тис. т, а це на порядок більше”, – сказав Business Resource А.Сутягинський.

Як відзначив експерт, підвищена увага автовласників до біобензину пояснюється високою якістю палива і відсутністю побічних ефектів при його використанні.

Крім того, таке паливо дозволяє знижувати шкідливі викиди сірки і бензолу в атмосферу, додав він.

“Це паливо апробованої якості, яка зберігає не лише моторесурс двигуна, але і покращує його моторні характеристики. Присутність 1% етанолу в камері згорання підсилює горіння кисню і збільшує термічний вибух, очищаючи таким чином двигун від накипу”, – пояснив Business Resource глава комплексу.

Схожі записи