Siemens забудує Ізраїль сонячними електростанціями

Корпорація Siemens придбала 40% акцій ізраїльської компанії Arava Power. Представники Arava заявили, що фінансова співпраця з гігантом світової електропромисловості різко прискорить проект будівництва першої крупної сонячної електростанції між Мертвим і Червоним морями. Дві компанії мають намір побудувати електростанцію, яка вироблятиме 40 мегават енергії. Перші сонячні батареї будуть встановлені в кибуці Кетура, біля Ейлата, де проживають 20 працівників Arava .


Представник Siemens Петер Лошер заявив: ” Завдяки інтенсивному сонячному світлу і зростаючому попиту на сонячну енергію Ізраїль є ідеальним місцем для розвитку нашого сонячного бізнесу”.

Siemens, окрім іншого, є найбільшим в світі виробником турбін для вітрових електростанцій, і тепер бажає розповсюдити своє домінування на інші джерела альтернативного здобуття електричної енергії.

Компанія є учасником Desertec initiative, метою якої підвищити рівень споживаної в Європі сонячної енергії до 20% від загального вжитку до 2050 року, за рахунок будівництва гігантських сонячних електростанцій в Цукрі.

mignews

Схожі записи