Google: 100% відновлюваних джерел енергії це тільки початок

В 2017 році Google досягне 100% в споживанні відновлюваних джерел енергії для нашої діяльності – в тому числі і наших центрів обробки даних і офісів.

google_solar_farm

Urs Hölzle, Старший віце – президент по технічній інфраструктурі Google

Я радий повідомити, що в 2017 році Google досягне 100% в споживанні відновлюваних джерел енергії для нашої діяльності – в тому числі і наших центрів обробки даних і офісів. Ми були одними з перших корпорацій, що створили великомасштабні, довгострокові контракти на закупівлю відновлюваної енергії; ми підписали нашу першу угоду про купівлю усієї електрики від 114 МВт вітрової станції в штаті Айова ще в 2010 році. Сьогодні, ми є найбільшим в світі корпоративним покупцем відновлюваної енергії, взяли на себе зобов’язання досягти 2,6 ГВт (2600 МВт) вітрової та сонячної енергії.

article-100percent-inline-1-1x

Для досягнення своєї мети ми будемо безпосередньо купувати вітрову та сонячну електроенергію та щорічно звітувати за кожну одиницю спожитої електроенергії . Ми фокусуємося на створенні нових джерел відновлюваної енергії, тому ми купуємо електроенергію тільки з проектів, які були нами профінансовані.

Центри обробки даних є основою Інтернету, обробки і зберігання великих обсягів інформації. Наші інженери витратили роки на доведення центрів обробки даних Google, що робить їх на 50 % більш економними, ніж в середньому по галузі. Але нам ще потрібно багато енергії для обробки даних та програвання відео на YouTube. Саме тому ми почали купувати енергію з відновлюваних джерел чим підтримуємо мету скорочення обсягів викидів вуглецю в атмосферу та боротьби зі зміною клімату. Але це також має сенс для бізнесу.

Протягом останніх шести років, вартість вітрової та сонячної енергії знизилася на 60-80%, доводячи, що відновлювані джерела енергії все частіше стають більш доступними. Витрати на електроенергію є одним з найбільших компонентів наших операційних витрат, а використання відновлюваної енергії забезпечує наш захист від коливань цін на енергію.

Наші 20 проектів використання відновлюваних джерел енергії також допомагають підтримувати громади, від Грейді Каунті, ОК, Резерфорда Каунті, штат Північна Кароліна, в Атакама області Чилі муніципалітетам в Швеції. На сьогоднішній день наші закупівельні зобов’язання призвели до інфраструктурних інвестицій більш ніж на $ 3,5 млрд по всьому світу. Ці проекти також генерують десятки мільйонів доларів на рік в доходи місцевих власників й десятки мільйонів у вигляді податкових надходжень.

google_ppa_width-1000

Отже, ми на вірному шляху , щоб відповідати нашому рівню споживання енергії вже наступного року. Але це тільки перший крок. Коли ми дивимося в найближче майбутнє, ми будемо продовжувати ці прямі контракти ще більшим акцентом на регіональні закупівлі відновлюваних джерел енергії в тих місцях, де у нас є центри обробки даних. Так як вітер не дме 24 години на добу, ми також розширити наші закупівлі від різних джерел енергії , які можуть виробляти відновлювану енергію. Наша кінцева мета полягає в тому, щоб створити світ, де все – не тільки Google – має доступ до чистої енергії.

Наш бізнесу орієнтований на екологічно-стійкий розвиток й був основною цінністю з самого початку, і ми постійно працюємо над новими ідеями, щоб зробити стійкий розвиток реальністю. Ми вже публікували інформацію про наші програми стійкого розвитку на протязі багатьох років, повідомлення в блогах, а також на нашому сайті. Тепер ми помістили всю цю інформацію в новому Екологічному звіті.

Наука говорить нам, що рішення проблем зміни клімату є актуальним глобальним пріоритетом. Ми вважаємо, що приватний сектор, в партнерстві з політичними лідерами, повинні вжити рішучих заходів. І ми зобов’язані зробити це – для наших користувачів і навколишнього середовища. Нам ще потрібно зробити великий прогрес в цьому напрямку, але сьогоднішні досягнення я відчуваю як ковток свіжого повітря. Тепер повернемося до роботи.

Схожі записи