|

Міста активно залучають інвестиції для будівництва об’єктів альтернативної енергетики

В місті Івано-Франківськ по вулиці Галицькій, 22 почали встановлювати сонячні панелі. Проект дахової сонячної електростанції реалізує ТОВ «Скайфол Енерджі», що зареєстроване в Івано-Франківську.

solar_panels-1

В місті Івано-Франківськ по вулиці Галицькій, 22 почали встановлювати сонячні панелі. Проект дахової сонячної електростанції реалізує ТОВ «Скайфол Енерджі», що зареєстроване в Івано-Франківську. Компанія орендує частину даху для розміщення та експлуатації електростанції з використанням енергії сонця (об’єкт альтернативної енергетики). Площа для розміщення фотоелектричних модулів складає 396 кв.м.

pv_i-fr

Термін оренди — 2 роки 11 місяців, а вартість об’єкта оренди становить 502 480 грн. В адмінбудівлі знаходиться медична клініка “Медсервіс”, відділення “ПриватБанку”, центр сервісного обслуговування та продажу комп’ютерної техніки Каскад-імпульс та ряд інших комерційних структур.

ТОВ «Скайфол Енерджі» й раніше зверталося до міста з пропозицією оренди 1 га на території комунального підприємства “Івано-Франківськводоекотехпром” по вул.Ботанічній, 2, для будівництва сонячної електростанції.

Товариство з обмеженою відповідальністю “Скайфол Енерджі” засноване у 2014 році. Основний вид діяльності – виробництво електроенергії. Розмір статутного капіталу – 2 500 000,00 грн. Керівник – Іванюк Андрій Михайлович.

Схожі записи