|

Нова вітроелектростанція 20 МВт може з’явитися у Сколівському районі

Турецька компанія “Атлас Глобал Енерджи” планує збудувати вітрову електростанцію потужністю 20 МВт на території Сколівського району Львівської області. Загальна сума інвестицій становитиме близько 20 мільйонів євро.

vitrova_enerhetyka

Меморандум про співпрацю задекларували перший заступник голови Львівської облдержадміністрації та засновник ТОВ “Атлас Глобал Енерджи” Еніс Факиоглу.

Потужність майбутньої вітроелектростанції на першому етапі реалізації проекту дорівнюватиме 20МВт, а у перспективі вони розглядають встановлення вітротурбін мінімум на 50 МВт. На разі триває оформлення проектно-кошторисної документації з будівництва вітроелетростанції, а також інших необхідних документів, а вже у 2018-му році заплановано будівництво перших “вітряків”. Сторони домовились напрацювати дорожню карту із реалізації цього проекту альтернативної енергетики на Сколівщині.

loda

Під час розмови з інвесторами Ростислав Замлинський запевнив, що зі свого боку обласна державна адміністрація максимально сприятиме реалізації проекту у максимально стислі терміни.

“Ми максимально сприяємо інвестиційним проектам, а особливо, коли мова йде про альтернативну енергетику. Адже цей напрямок є одним із пріоритетних у Стратегії розвитку Львівщини”, – зазначив він.
Довідка:ТОВ “Атлас Глобал Енерджи” заснована з ініціативи консорціуму турецьких компаній Enisolar та Renerser для розвитку вітрової енергетики на території України. На сьогодні турецький консорціум вже встановив 20 вітро та 12 сонячних електростанцій у Туреччині, номінальною потужністю 1000 МВт.

Схожі записи