Google інвестує в альтернативну енергетику

Корпорація Google інвестувала 280 мільйонів доларів у сонячну енергетику. Гроші отримала компанія Solar City, що спеціалізується на виробництві і продажі технологічних рішень в альтернативній енергетиці. Призначення інвестицій здешевити і популяризувати сонячну енергію як джерело електрики для звичайних громадян США. Вкладені в Solar City засобу дозволяє їй виробляти сонячні панелі, які будуть встановлюватися на дахах будинків американців безкоштовно, тим лише доведеться платити за фактично вироблене ними електрику. Така енергія не обкладатиметься федеральними податками.

У Google поки не можуть точно передбачити економічний ефект цієї моделі бізнесу, так як в різних штатах працює різне податкове законодавство, але, ймовірно, це буде вигідно як виробникам, так і споживачам. Це не перші інвестиції такого роду для корпорації Google, раніше вже були внески у розвиток сонячних електростанцій, на даний момент сумарний обсяг інвестицій в сонячну енергетику досяг 680 000 000 доларів. Навіть власні дата – центри корпорація обладнає сонячними панелями скрізь, де це можливо, у прагненні звести навантаження на екологію до мінімуму, компенсуючи власне надвиробництво СО2.

Вкладені в Solar City гроші будуть реалізовані протягом півтора року, вони підуть на виробництво і монтаж не менш ніж 10 тисяч наборів сонячних панелей. Їх встановлюватимуть на досить освітлених дахах будинків у місцевостях, де багато сонячних днів в році і це економічно виправдано. Корпорація Google у результаті угоди стала володарем частини акцій Solar City і податкових пільг на суму в 84 мільйонів доларів.

Схожі записи