56% українців “За” державний протекціонізм альтернативної енергетики

Організація “Програма Оцінок Міжнародної Політики” (Program on International Policy Attitudes), що діє при Університеті Меріленда (University of Maryland) опублікувала результати опитування жителів 21 країни світу, у тому числі України, США, Росії та Азербайджану. Організатори опитування цікавились думками щодо раціонального використання енергії. Цікаво, що росіяни зацікавлені в цьому найменше зі всіх.


В цілому, 77% респондентів вважають, що держави повинні діяти таким чином, щоб виробники енергії були зобов’язані виробляти більше енергії з відновлювальних джерел (вітер, сонце, біомаса, тощо). В 19-ти з 21-ї держави цю ідею підтримали більше половини опитаних. Виключенням з цього стали Росія, де в на користь прийняття таких рішень висловились 36%, та Азербайджан (48%). Рекордною підтримкою альтернативна енергетика користується в Південній Кореї (89%), Кенії, Франції та Італії (по 88%) і в США (87%).

В Україні такі погляди поділяють 56% опитаних.

74% мешканців планети вважають, що влада зобов’язана заставить бізнес-структури більш економно використовувати енергію. В 14-ти державах на користь цього висловилась більшість опитаних: найбільше у Великобританії (79%) и Південній Кореї (74%). Знову ж таки в Росії такі підходи отримують максимальний супротив – 28% росіян.

В Україні прихильниками економії є 46%

За матеріалами Washington Profile

Схожі записи