Hyundai розвиватиме інфраструктуру водневих заправних станцій

Hyundai Motor Company – п’ята за величиною автомобільна група в світі- приєдналася до провідних світових автовиробників, які поводилися з проханням до міжнародних асоціацій, енергетичних компаній і інших організацій розвивати інфраструктуру водневих заправних станцій, засновану на розробках екологічно чистих технологій, і упроваджувати її на ринок.


Hyundai, Daimler AG, Ford, Honda, Renault, Nissan, Toyota і ін. 9 вересня оголосили про підписання спільного листа, зверненого до нафтових, енергетичних компаній, а також до держструктур. Лист свідчить про те, що напередодні масового виробництва електромобілів і їх виводу на світовий авторинок, необхідно підштовхнути ці організації до рішучих дій, направлених на розвиток водневих заправних станцій в кожному регіоні планети. “Бажано, аби вже до 2015 року інфраструктура водневих АЗ станцій була розвинена в достатньому об’ємі», – підкреслюють авто виробники.

“Розвивати мережу спершу необхідний з центрів, поступово розширюючи обхват. Піонером по впровадженню водневої інфраструктури повинна стати Німеччина, потім інші країни Європи, Сполучені Штати, Японія, Корея та інші», – така думка автомобільних груп.

Створення електромобілів – це одна із складових “Blue Drive” стратегії HYUNDAI, це перші кроки для виробництва екологічних чистих продуктів і технологій, спроектованих зменшувати викиди CO2 і покращувати паливну ефективність (збільшення отримуваної потужності з одиниці палива). На автосалоні у Франкфурті Hyundai презентує чотири Blue Drive моделі на спеціальному стенді Blue Drive Zone – ix-Metro, i10 Electric, Elantra LPI Hybrid, Blue Will Plug-In Hybrid Electric.

Схожі записи