Компанія Apple запатентувала iPhone на сонячних батареях

Давайте подивимося правді в очі: батареї в смартфонах жахливо справляються зі своїми завданнями, тільки кілька пристроїв можуть похвалитися досить довгим терміном автономної роботи від одного заряду акумулятора. Але що якщо оснастити смартфони сонячними батареями? Після цього нам більше не доведеться турбуватися про час роботи від акумулятора. Новий патент Apple вказує на можливість появи iPhone з сонячними панелями в найближчому майбутньому.

Бюро по патентах і товарних знаків США (US Patent and Trademark Office; USPTO) задовольнило заявку Apple на патент під номером 8368654. Документ називається “Збірка вбудованого тактильного датчика і сонячної панелі”. Згідно реферату патенту, масив фотоелектричних елементів складається з “електродів, які використовуються як для збору сонячної енергії, так і для зчитування дотиків в рамках масиву тактильних датчиків”. Це означає, що сенсорний екран iPhone або iPad може також виступати в якості сонячної панелі.

Наведений вище малюнок демонструє, як буде працювати масив фотоелектричних комірок. Насправді все гранично просто, але ілюстрація ідеї дозволяє оцінити величезні можливості, які вона несе. На малюнку також показано, що технологія дозволяє гаджетом автоматично перемикатися між режимом зарядки батареї від сонячних панелей і сенсорним режимом, як тільки система виявляє дотик.

Очевидно, що це всього лише патент. Новина не дозволяє говорити про те, як далеко інженери Apple просунулися в області створення пристрою з сонячними панелями. Якщо iPhone на сонячних батареях дійсно знаходиться на стадії розробки, то на ринок він потрапить ще не скоро, так що будьте готові почекати.

Схожі записи