Microsol купує збанкрутілого виробника сонячних батарей Solon

Раніше в цьому місяці багато інформагентств повідомляли, що компанія Microsol з Об’єднаних Арабських Еміратів зробила пропозицію щодо покупки збанкрутілого німецького виробника сонячних батарей Solon. Сьогодні обидві компанії офіційно підтвердили цю новину. Компанія Microsol, яка займається розробкою і виробництвом фотоелектричних елементів, модулів і систем, придбала “істотну частку активів неплатоспроможною Solon SE і її дочірніх компаній, у тому числі американської Solon Corporation.” Ціна угоди не розголошується.

Відповідно до заяви, відправленим по електронній пошті, близько 600 співробітників Solon SE по всьому світу перейшли у знову сформовану Solon Energy GmbH та інші філії. Основні виробничі об’єкти Solon в Берліні і адлерсхофе, Німеччини, Тусоні, США, і Кармігнано ді Брента, Італія, будуть збережені.

В кінці минулого року Solon була змушена подати заяву про економічну неспроможність (банкрутство). Зусилля керівництва компанії, спрямовані на реструктуризацію кредиту шляхом переговорів з інвесторами, фінансово-кредитними організаціями та гарантами, не увінчалися успіхом. Після подачі заяву про банкрутство Solon поповнила ряди збиткових виробників сонячних батарей. І в більшості випадків причина подібного полягає в тому, що продажі багатьох компаній в минулому році зросли, але ціни падали ще швидше, що негативно позначилося на прибутковості.

Ден Алкомбрайт, президент і генеральний директор філії Solon в Північній Америці, заявив, що придбання забезпечить корпорації фінансову підтримку, необхідну для “експансії в США”. Представники керівництва Microsol заявляють, що американський ринок буде залишатися стратегічно важливим плацдармом для зростання Solon. Придбання і принесе компанії можливість вийти на нові ринки, зокрема, планується експансія в Індії та інших країнах Азії і Близького Сходу.

Схожі записи