Мініатюрний електричний будинок на колесах

Унікальний транспортний засіб, сконструйований американським художником Джем Нельсоном, отримав свою назву від головної визначної пам’ятки його рідного міста, Сан-Франциско – «Золотих воріт». Досить оригінальний спосіб виділитися, враховуючи, що електричний апарат Golden Gate абсолютно не по схожий на свій прообраз.

Це дивовижний транспортний засіб являє собою не просто електровеломобіль, а житлову машину для здійснення тривалих подорожей – кемпер. Примітно, що в цьому невеликому апараті є ліжко, туалет, і навіть кухня з плитою, мийкою і холодильником.

Художник і за сумісництвом винахідник незвичайного агрегату, охоче розповів, що при виготовленні Golden Gate їм були використані такі матеріали, як скловолокно, фанера, епоксидна смола, скло, а також частини велосипедів. Встановлених на борту акумуляторів, досить для руху з максимальною швидкості тридцять два кілометри в годину на відстань до шістнадцяти кілометрів. Досить скромні показники, особливо для будинку на колесах. Тим не менш, це не применшує винахідницької думки автора, яка як мінімум заслуговує поваги

Управління унікальним апаратом здійснюється з використанням прямокутного керма з дерева, водій при цьому сидить на підлозі, схрестивши ноги.

Схожі записи