MUV-e – електричний самокат, що підключається до смартфону

Новинкою на ринку став електричний самокат, який можна приєднати до смартфону. Він розвиває швидкість до 32 км/год., а його заряду вистачає приблизно на 30 км., що є цілком достатньо для пересування містом. В майбутньому розробники новинки хочуть встановити на MUV-e додаток-автопілот, який дозволить рухатися до пункту призначення за допомогою GPS навігації.

elektrosamokat

Новизна електричного самоката MUV-e полягає в тому, що його можна підключити до смартфону. Цей тривиллер розвиває швидкість до 32 км/год., вага – 12-18 кг. залежно від моделі. Обладнаний пристрій літій-іонною батареєю та двигуном на 36V. Розкладається і складається як звичайний самокат. До його переваг можна віднести також можливість регулювання висоти керма.

Сьогодні вже нікого не здивуєш електричним самокатом. Наприклад по Львову їздить Segway LLC. Компанія MINI випускатиме Citysurfer, який являє собою поєднання якостей маневреного самокату та електричного скутера. Він дуже компактний, легко складається і поміщається навіть у маленький багажник. Німецькі дизайнери розробили скутер-самокат Scrooser який розвиває швидкість до 25 км/год і його заряду вистачає на 35 км. Перевагою цих самокатів є порівняно великі колеса, що дозволяють рухатись по різних поверхнях. MUV-e програє в цьому. Три маленьких колеса розраховані для рівних поверхонь, яких дуже мало в Україні. Його виділяє тільки можливість приєднання до смартфона та невелика вага.

Основне його призначення – пересування містом, але судячи з Української інфраструктури ми не зможемо скористатися ним у повній мірі.

Схожі записи