На Ямайці запустили найбільшу в світі сонячно-вітроелектростанцію

В Кінгстоні (Ямайка) завершено пуско-налагоджувальні роботи на найбільшій у світі гібридної сонячно-вітроелектростанції. Розрахункова потужність установки 106 000 кВт×год на рік. Термін окупності – 4 роки. Термін експлуатації гібридної установки становить 25 років. Розробники підрахували, що за цей час вона дозволить заощадити близько 2 млн доларів витрат на електроенергію.

sonyachni_turbini

В Кінгстоні (Ямайка) завершено пуско-налагоджувальні роботи на найбільшій у світі гібридної сонячно-вітроелектростанції.

Розрахункова потужність установки 106 000 кВт×год на рік. Термін окупності – 4 роки. Термін експлуатації гібридної установки становить 25 років. Розробники підрахували, що за цей час вона дозволить заощадити близько 2 млн доларів витрат на електроенергію.

Установка складається з 50 вітряків системи WindStream (WindStream SolarMill – «сонячні турбіни»), які дозволяють акумулювати доступну вітрову та сонячну енергію.

Найбільша в світі гібридна установка генерації електроенергії з відновлюваних джерел розміщена на даху будинку, розташованого менш ніж за чверть милі від берегової лінії Кінгстона. Пориви вітру в цьому районі можуть досягати 96,5 кілометрів на годину. «Сонячні турбіни», крім виробництва електроенергії з поновлюваних джерел, також дозволяють захистити систему від стрибків в екстремальних умовах.

Нагадаємо, що в даний час в Пакистані йде будівництво першої в країні сонячної електростанції, яка стане найбільшою на планеті. Остаточна площа сонячної електростанції в Пакистані становитиме 14 тисяч гектарів. Раніше в країні не використовувались альтернативні джерела отримання електроенергії.

Схожі записи