Сонячна електростанція тепер поміщатиметься в вашій сумці

Ізраїльська компанія створила компактні сонячні зарядні станції, котрі вміщатимуться в звичайній сумці. KaliPac -це варіант переносних сонячних батарей, що включає невеликі панелі та акумулятор.

kalipak_1

В екстремальних ситуаціях далеко від населених пунктів особливе значення надається надійному поновлюваному джерелу живлення. Як показує практика, найкращий варіант – це компактні сонячні батареї, які в змозі забезпечити роботу невеликих електронних пристроїв.

Ізраїльська компанія Kalisaya запропонувала свій варіант переносних сонячних батарей, які вміщаються в невеликому портфелі – KaliPAК. Він випускається в трьох варіантах – KaliPAK 201, 401 і 601. Так, модель 201 поєднує в собі сонячні 20-ватні панелі з акумулятором на 192 ват-годин, а більш потужна 601-я модель вагою майже 7 кг розпорядженні 40 Вт сонячними панелями і батареєю на 562 ват-годин.

Сонячні панелі знаходяться в кейсі в складеному вигляді. Для приведення в робочий стан їх необхідно розгорнути і встановити на підставки. На корпусі кейса є декілька портів для підключення пристроїв, система Bluetooth для управління роботи пристроєм зі смартфона і панель управління.

Крім базового комплекту можливий варіант зі світлодіодним підсвічуванням, инвертором для запуску пристрою змінного струму, автомобільним адаптером для прикурювача, водонепроникною лампою з акумулятором на 7800 мАг і сплітером для одночасної зарядки декількох пристроїв від одного порту.

Схожі записи