На Луганщині серйозно задумалися про вітроенергетику

В Луганській області заплановано реалізувати новий пілотний проект із запровадження вітроенергетики в регіоні. Саме про це сьогодні всіх повідомив генеральний директор КП «Луганський обласний Фонд підтримки індивідуального житлового будівництва на селі» Рісухін Леонід. За словами посадовця, він входив до робочої групи, що їздила цього року у Польщу. Спеціальна група вивчала різноманітні питання як управління комунальним майном, так і житловим фондом міста.


До цієї групи увійшли 12 чоловік – а саме заступники міських голів, голови районних адміністрацій та рад, керівники комунальних підприємств і ін.

«Наша делегація прийняли пропозицію керівника приймаючого Фонду. Вони зараз займаються разом із Національним агентством по раціональному використанню енергоресурсів України питанням реалізації пілотного проекту на території нашої держави по вітроенергетиці. І ми домовилися, що вони сприятимуть тому, один саме з таких пілотних проектів буде реалізований не території нашоїЛуганської області», – повідомив голова делегації.

Nакож пан Рісухин додав, що в даний час з цього питання йдуть відповідні наукові дослідження.

Луганск.proUA.com

Схожі записи