Найменший акумулятор

Компанія Infinite Power Solutions анонсувала лінійку мініатюрних акумуляторів Thinergy Micro Energy Cells ультратонкого виконання. Площа найменшої моделі всього 12 кв. мм, а товщина – 0,2 мм. Технологія Thinergy поєднує особливості звичайних батарей, що перезаряджаються, і суперконденсаторів. Зарядка до 90% ємкості триває всього 8 хвилин, а число циклів повного розряду-заряду складає 10000. При неповному заряді-розряді число циклів збільшується до 100 тис.


Найголовнішою особливістю акумуляторів Thinergy є здатність зберігати заряд протягом вельми тривалого часу – до декількох років. Процес зарядки мікро-акумуляторів гранично спрощений. У нім немає вбудованого контроллера, і батарею можна заряджати струмом від десятків наноампер до декількох міліампер. Єдина умова – постійна напруга 4 В.

Судячи з таких характеристик, Thinergy ідеально личать для роботи в різних пристроях, що використовують малопотужні джерела енергії: вібрації, коливання, сонячну енергію і інше.

Маленькі розміри і габарити дозволяють використовувати Thinergy в смарт-картах, RFID-мітках і навіть імплантах, оскільки термін служби батарей може складати десятиліття.

3DNews, О. Гаранжа

Схожі записи