Nissan Leaf навчили накопичувати електрику для дому

Компанія Nissan виводить на ринок спеціально створену для власників електрокарів систему енергопостачання. Установка під назвою Leaf to Home дозволяє електрокару ставати частиною енергосистеми житла і має на увазі повноцінний обмін електрикою.

Головною складовою частиною новітньої енергосистеми є спеціальна зарядна станція, розроблена Nissan разом з компанією Nichicon. Станція ця забезпечує двонаправлені енергетичні потоки: акумулятори електрокара Nissan Leaf можуть як заряджатися від домашнього електрики, так і підживлювати житло власною енергією.

Передбачається, що завдяки установці такої системи користувачі Leaf зможуть знизити витрати на електрику. Заряджаючи акумулятори електрокара вночі, коли вартість енергії невисока, і використовуючи її днем ​​для домашніх потреб, можна не тільки заощадити, але і, як розраховують японські енергетики, збалансувати навантаження на міські електромережі, згладивши піки енергоспоживання.

За розрахунками енергетиків акумуляторів Nissan Leaf може бути достатньо для забезпечення звичайного житла електрикою протягом двох діб. Заряджаються ж вони за допомогою нової зарядної станції лише за 4:00.

Система Leaf to Home надійде на ринок в середині червня. Очікується, що її вартість в Японії складе близько 300.000 ієн (приблизно 3000 євро) разом з установкою.

Схожі записи