|

Починається будівництво найбільшої в світі сонячної електростанції

В арабських Еміратах починається будівництво велетенської сонячної електростанції. Ціль будівництва – аби половина електроенергії країни вироблялась екологічно чистими джерелами.

naibilsha_sonjachna_stancia

Вже цього місяця в Об’єднаних Арабських Еміратах почнеться будівництво найбільшої в світі сонячної електростанції на основі фотогальванічних елементів. Будівництво ось-ось перейшло в третю свою фазу, а тобто в фазу першочергового будівництва. Після завершення цієї фази сонячна електростанція додасть свої 800 Мвт в загальну енергосистему країни, скоротивши викиди вуглекислого газу в атмосферу на 6 з половиною мільйонів метричних тон щорічно.

Управління електричної енергетики та водяних ресурсів Дубаї (саме біля Дубаї буде будуватись найбільша сонячна електростанція) та енергетична компанія Masdar прийняли рішення про будівництво після того, як були завершені всі попередні етапи, а тобто закупівля комплектуючих матеріалів, а також підписання всіх важливих контрактів із будівничими організаціями.

Сонячні батареї першої черги будуть займати території в 16 квадратних кілометрів. Запуск наступних черг відбуватиметься в кілька етапів, протягом котрих до потужності станції додаватиметься по 200-300 Мегават. Завершення останнього етапу планується до 2020 року.

Будівництво сонячної електростанції проводиться в рамках державної програми, ціллю котрої є виробництво до половини всієї електроенергії країни із екологічних джерел до 2050 року. В результаті масштабного будівництва має й знизитись вартість електроенергії в країні.

Схожі записи