|

Вікно перетворили на зарядний пристрій

Досить оригінальна розробка Port Solar Charger від XD Design дозволяє поповнити заряд будь-якого смартфона, нетбука або планшета в будь-яких умовах, навіть якщо відсутня можливість зарядки від мережі. Запропонованы зарядні пристрої не завжди можливо і зручно використовувати, коли відсутня електрика. І не завжди сумісні роз’єми.

port_solar_charger

Досить оригінальна розробка Port Solar Charger від XD Design дозволяє поповнити заряд будь-якого смартфона, нетбука або планшета в будь-яких умовах, навіть якщо відсутня можливість зарядки від мережі.

Запропонованы зарядні пристрої не завжди можливо і зручно використовувати, коли відсутня електрика. І не завжди сумісні роз’єми.

Але завжди в наявності сонячне світло. Завдяки цьому пристрою, гаджети можна заряджати буквально через вікно. Досить просто прикласти диск до вікна! Будь-яке вікно можна трансформувати в зарядний пристрій.

До достоїнств Port Solar Charger треба віднести легку вагу і сумісність зі стандартом USB. Хоча вже були ідеї зарядних пристроїв на сонячному харчуванні, вони були громіздкими, і був необхідний прямий сонячне світло.

Запасена сонячна енергія зберігається в літієвої батареї ємністю 1000 маг, яку також можна заряджати від USB. Показники невеликі, але для портативних пристроїв цієї зарядки буде достатньо.

Схожі записи