Renault будуть заряджати електромобілі безкоштовно

Власники електромобілів Renault зможуть заряджати свої авто абсолютно безкоштовно

6988_renault_zoe

Власники електромобілів Renault зможуть заряджати свої авто абсолютно безкоштовно

Починаючи з 30 вересня 2013 всі члени дилерської мережі Renault у Франції – а це в цілому 372 компанії – будуть пропонувати власникам будь-яких електрокарів 1:00 безкоштовної підзарядки на добу.

Всі дилерські центри будуть оснащені терміналами швидкої зарядки, розташованими на відкритих автостоянках. За даними Renault, за одну годину 22- кіловатні термінали зможуть заряджати акумулятори електрокарів в середньому на 80 відсотків.

На об’єктах 372 дилерів Renault буде розміщено в загальній складності 875 станцій швидкої зарядки, які можуть використовуватися водіями електромобілів в якості альтернативи приватним станціям, а також терміналам, які перебувають у них вдома. Швидкі зарядні пристрої будуть доступні власникам будь-яких електромобілів, незалежно від бренду, за умови, що у них є силовий кабель з коннектором Type 3.

Потенціал мережі зарядних станцій днями був продемонстрована на прикладі двох електромобілів Renault Zoe, водії яких вирушили в подорож з Парижа в Ла-Рошель уздовж атлантичного узбережжя Франції, покривши відстань в 477 км ( 296 миль). 18 вересня два електромобіля Zoes виїхали з Парижа в Ла-Рошель, заряджаючись по дорозі в дилерських центрах Renault в Шартрі, Шинон і Лез Ербье.

Схожі записи