Siemens надає 80 вітротурбін для німецької офшорної вітроелектростанції

Днями компанія Siemens уклала контракт на поставку 80 вітрових турбін на офшорну вітрову електростанцію Butendiek, яка буде розташована на німецькому узбережжі Північного моря, в 34-х кілометрах на захід від острова Зюльт. Передбачається, що будівництво електростанції Butendiek буде закінчено до 2015 року, а загальна генеруюча потужність складе 288 мегават – цієї енергії цілком достатньо для забезпечення електрикою приблизно 370 тисяч домогосподарств.

2059_68

Днями компанія Siemens уклала контракт на поставку 80 вітрових турбін на офшорну вітрову електростанцію Butendiek, яка буде розташована на німецькому узбережжі Північного моря, в 34-х кілометрах на захід від острова Зюльт.

Передбачається, що будівництво електростанції Butendiek буде закінчено до 2015 року, а загальна генеруюча потужність складе 288 мегават – цієї енергії цілком достатньо для забезпечення електрикою приблизно 370 тисяч домогосподарств.

Вісімдесят 3,6-мегаватних вітрових турбін, оснащених ротором з діаметром 120 метрів будуть встановлені на території площею 42 квадратних кілометрів у водах глибиною близько 20 метрів.

Контракт також включає в себе довгостроковий договір на технічне обслуговування вітрових турбін Butendiek протягом десяти років. Вперше в цьому проекті Siemens реалізує нову концепцію логістики, яка заснована на розгортанні операційно-сервісного морського судна для офшорних вітрових електростанцій.

Butendiek буде восьмий за рахунком вітрової електростанцією в водах Німеччини, тендер на поставку турбін для якої виграла саме компанія Siemens. Сама офшорна електростанція приєднається до 30-ти іншим таким же енергооб’єктів Німеччини, які в даний час знаходяться на різних стадіях розробки, будівництва та експлуатації.

За словами Фелікса Ферлеманна, генерального директора вітрової енергетики Siemens Energy, до 2020 року загальна встановлена ​​генеруюча потужність вітрових енергетичних установок по всьому світу досягне 500 гігават. А офшорні електростанції є на сьогоднішній день найбільш швидкозростаючим сегментом цього ринку, додав він. У Німеччині ж морська енергія вітру відіграє ключову роль у прагненні країни до самодостатньої, не залежної від викопного палива і ядерних реакторів, енергетиці.

Але для досягнення цих цілей, як справедливо зазначає Ренді Цвірн, генеральний директор відділу обслуговування Siemens Energy, необхідно, щоб вітрові турбіни були надійними і безвідмовними в роботі навіть на максимальній потужності. Досвідчені технічні фахівці та інтелектуальні системи обслуговування компанії допоможуть у підтримці працездатності вітрових турбін протягом усього розрахункового терміну служби цих блоків – до 25 років.

Схожі записи