Створений сонячний елемент з ефективністю 30,8%

У всесвітній мережі з’явилося повідомлення про досягнення в області сонячних елементів – фахівцями компанії створений сонячний елемент з ефективністю 30,8%. Це значення є рекордом, підтвердженим NREL (National Renewable Energy Laboratory). В елементі вперше використовується технологія з подвійним переходом, розроблена Alta Devices.

stvorenii_sonyachnii_element_z_efektivnistyu_308

У всесвітній мережі з’явилося повідомлення про досягнення в області сонячних елементів – фахівцями компанії створений сонячний елемент з ефективністю 30,8%. Це значення є рекордом, підтвердженим NREL (National Renewable Energy Laboratory).

В елементі вперше використовується технологія з подвійним переходом, розроблена Alta Devices.

Збільшення ефективності означає, що батарея тієї ж площі може виробити більше електроенергії. У Alta Devices сподіваються збільшити час автономної роботи смартфонів, планшетів, клавіатур, мишей, пультів ДУ і інших пристроїв, вбудовуючи в них сонячні батареї.

За словами розробників, досягнута ефективність дозволяє в деяких випадках повністю відмовитися від підзарядки від електромережі, оскільки вбудована сонячна батарея зможе повністю забезпечити потреби пристрою при типовому сценарії використання.

Схожі записи